ISITMA SOGUTMA SANAYİ
irc hosting
Sayfalarim.Net

	
Maltepe Klima Servisi | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Maltepe Klima Servisi 272 82 92

Maltepe Klima i Servisi

Göktuğ Klima Arıza,Bakım,Montaj Servisi olarak siz Maltepe Klima  kullanıcılarına garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Maltepe Klima Servisi personelimiz konusunda uzman devamlı gelisen teknolije karsı seminerler alan uzman teknisyenlerden olusmaktadır.
Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz marka klimalarınızın bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Yaptıracağınız bakımların siz kullanıcıların yararına olduğu yılların vermiş olduğu tecrübe ile sabittir.Bakım Klima Servisi teknisyenlerimiz bakım sırasında siz ve klima kullanıcılarını cihazlarınızdaki parcalar hakkında bilgilendirler.Değişimi veya tamiri yapılması gereken parcaların bilgisini sizlere sunmakla mükelleftirler.
Maltepe bölgesinin hemen hemen her bölgesine Göktuğ  Klima Servisi olarak servis hizmeti sunan firmamımz bünyesindeki teknisyenlerimiz servis telefonlarımızı arayarak randevu alan siz kullanıcıların vermiş oldugu randevu saatine bağlı kalarak sorunlarınızı aynı gün icerisinde çözüme kavuturmaktadırlar.
Bakım veya servis sırasında değişimi yapılan  klimalarınızdaki herhangi bir parcanın firmamız tarafından bir yıl süre ile garantisi bulunmakta olup değişimi yapılan parca ile alakalı arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden sorunlarınız en kısa sürede cözüme kavusturulmaktadır.

Klimalarınızda Oluşabilecek Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler:

1- Klimanızın Bağlı Olduğu Prize Elektirik Akımının Geldiğinden Emin Olunuz.
2- Klimalarınız Su Basınc Göstergesinin Konumuna Bakınız.
3- Klima Gaz İle Calışan Bir Cihaz Olduğu İçin Gaz Olup Olmadığını Kontrol Ediniz 🙂
Bu adımları uyguladıktan sonra veya klimalarınız hala calısmıyor ise Maltepe Göktuğ Klima Servisimiz ile irtibata gecerek size en yakın teknisyenlerimizin yönlendirilmesini isteyiniz.