Ankara Alarko Servisi 272 82 92 | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Ankara Alarko Kombi Servisi 272 82 92

alarko ankara servisi

Ankara Alarko Kombi Servisi

Ankara Alarko Teknik Servis
Ankara’nin tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Alarko markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…
Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için
(312) 272 82 92

ANKARA ALARKO KOMBİ SERVİSİ

Isıtma ve soğutma cihazları üzerine en iyi hizmeti veren firmamızi geniş bir bölgede faaliyet göstermektedir. İhtiyacınız olan Ankara Alarko kombi servisi hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Profesyonel bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Hedef ve amacımız sizleri memnun etmektir. Uzmanlık alanlarımızın başında kombi gelmektedir. Özellikle evlerde kullanılan ve 4 mevsim ihtiyaç duyulan kombinize biz bakıyoruz. Yeterli kapasitede kombi satın almak çok önemlidir. Bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Kombinin montajında belli güvenlik kuralları vardır. Bu doğrultuda en iyi montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yüksek verimle ve uzun yıllar sorunsuz çalışması için düzenli ve garantili bakım hizmetleri sağlıyoruz. Ortaya çıkabilecek her türlü kombi arızalarınızda en kaliteli ve hızlı onarım hizmetini sağlıyoruz. Servis ücretlerimiz çok uygundur. Ödeme konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Kredi kartıyla ödeme imkânını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ankara Alarko Klima Servisi

Klima sadece evler için değil, tüm yaşam alanları için gereklidir. Değişen ve gelişen teknolojisi sayesinde bir iklimlendirme cihazı haline gelmiştir. Yaz ve kış aylarında kullanıma uygundur. İstenilen ve normal olan sıcaklık değerlerine ulaşmak için bu cihaza ihtiyaç vardır. Bizde Ankara Alarko klima servisi hizmetlerini bu çerçevede sağlıyoruz. Ücretsiz keşif ve montaj hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, düzenli bakım hizmetlerini firmamızdan talep edebilirsiniz. Tüm arıza durumları için bireysel ve kurumsal olmak üzere hizmet sağlıyoruz.

Ankara Alarko Kombi Servisi olarak ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz ısıtma amaclı kombileriniz hakkında bilgi paylaşalım;

Alarko kombilerimiz çalışmadığı zaman servisimizle irtibata geçmeden önce aşağıdaki işlemleri yapalım;

Kombimizin elektirik şalterinin açık olduğundan emin olalım,

Kombimizin gaz vanasının açık oldupundan ve ocakta gazımızın olduğundan emin olalım,

Kombimizin su basıncının 1,5 bar olduğundan emin olalım,

Kombi arızaya geçmiş ise cihazı 3 defa resetleyelim ,

Bütün bunları yaptıktan sonnra kombimiz çalışmıyor ise Ankara Alarko Kombi Servisimizin irtibat numaralarından ulasarak arıza kaydı bırakalım.

Alarko kombilerimizin arızaya gecme durumlarında kombimizin ekranında veya led lambalarında arıza kodları olusmaktadır.Bu arıza kodlarının acılımlarını sıralayalım;

E01 Arıza Kodu: Ekranımızda bu kodu görüyorsak eğer kombimize gaz gelip gelmediğini kontrol etmemiz gerekmektedir.Kombimiz ateşleme yapıyor fakat alev olusmadığının göstergesi olan bu kodumuz gaz yokluğu veya anakart arızası olarak bilinmektedir.Cihazımıza gaz geliyorsa bu kodu alıyorsak cihazımızın şalterini yani elektirk akımını kapatarak servisimizle irtibata geciniz.

E02 Arıza Kodu:Ekranımızda bu kod beliriyorsa emniyet sensörlerimzide biri ile sorunumuz var demektir.Kombimiz aşırı ısınmaya gecerek kendini emniyete almış olabilir vaya sensörlerimiz işlevini yitirmiş olabilir.Kombimizi resetlememiz durumunda sorun giderilmediye servisimizle irtibata geciniz.

E05 Arıza Kodu :Ekranımızda bu kod ile karsılastığımız zaman kalorifer ısı sensörümüz ile ilgili bir problem veya anakart ile bir sorunumuz var demektir.Bu sorun karsısında servisimizle irtibata geçiniz.,

Ankara bölgesinde kombi kullanıcılarının büyük bir bölümünün tercihi olan Alarko marka kombiler tek esanjör ve cift esanjör olarak ikiye ayrılmıs durumdadır.Biz Ankara Alarko Kombi Servisi olarak siz Ankara Kkombi Kullanıcılarına çift eşanjörlü cihazları tavsiye etmekteyiz.

Tek eşanjör cihazlarımız hakkında kısaca bilgi verecek olursak;

Kullanım sıcak su ile kalorifer ısıtma suyumuz aynı petek içinde ayrı ayrı borular ile ısınarak işlem yapmaktadır.İç içe gecen bu borulara zamana dayalı ısınıp sogumadan dolayı zayıflayarak delinmektedir.Böyle bir durumda kullanım suyu ile kalorifer suyumuz birbirne karısarak bar yüksselmesi yapmaktadır.Yükselen bar sayesinde 1,5 olması gereken basınc 3 barı gecerek kombilerimzde bulunan 3 bar emniyet ventilimizin acılmasına sebep olarak su akıntısına yol acar.Kombilerimizi kullanmamız böylelikle sorun haline gelir.Bu tarz sorunlarda kombilerimizin esanjörünün tamiri mümkün olmadığı için eşanjör değişimi gerekmektedir.Günümüzde ise kombi yedek parcalarının içindeki en pahalı parca olan esanjördür.Bunu içindirki Ankara Alarko Kombi Servisi olarak tek eşanjörlü cihazları tavsiye etmemekteyiz.

Alarko kombilerimizde üç bar emniyet ventili dediğimiz parcamız cihazlarımızda buluınan genlesme tankları ve esanjörlerimizin arızalanması veya siz kombi kullanıcılarının kombilerinize fazla su doldurması durumunda cihazın ve sizlerin güvenliği acısında devreye giren önemli emniyet elamanlarından bir tanesidir.Alarko kombiler 1,5 bar üzerinde calısması için ayarlanmıış kombilerdir.Su seviyesi 3 barı gecmesi durumunda emniyet ventilimiz kendini acarak kombinizdeki fazla suyu tahliye eder.Bunun içindirki bir başka tavsiyemiz kombilerimizin altına elektronik eşya mikro dalga,fırın vs…. bırakmayınız.

 

 

 

Anahtar Kelimeler:Ankara Alarko Kombi Servisi,Ankara Alarko,Alarko,Alarko Kombi Servisileri Ankara,Alarko KOmbi Arıza Kodları,

 

 

Anahtar Kelimeler:Ankara alarko,ankara alarko kombi,ankara alarko kombi servisi,alarko servisleri,alarko kombi servisi,alarko kombi ariza bakim,alarko klima,alarko klima servisi,ankara alarko klima servisi,ankara alarko klima montaj servisi,alarko klima gaz dolumu,klima gaz sarji,

Ankara Alarko Kombi Servisi
Batıkent Alarko Kombi Servisi
Sincan Alarko Kombi Servisi
Eryaman Alarko Kombi Servisi
Etimesgut Alarko Kombi Servisi
Bağlıca Alarko Kombi Servisi
Cayyolu Alarko Kombi Servisi
Ümitköy Alarko Kombi Servisi
Ostim Alarko Kombi Servisi
Yenimahalle Alarko Kombi Servisi
Sentepe Alarko Kombi Servisi
Yahyalar Alarko Kombi Servisi
Ayvalı Alarko Kombi Servisi
Etlik Alarko Kombi Servisi
Keciören Alarko Kombi Servisi
Demetevler Alarko Kombi Servisi
Akdere Alarko Kombi Servisi
Aktepe Alarko Kombi Servisi
Kuşcagız Alarko Kombi Servisi
Pursaklar Alarko Kombi Servisi
Mamak Alarko Kombi Servisi
Kayaş Alarko Kombi Servisi
Cebeci Alarko Kombi Servisi
Abidinpaşa Alarko Kombi Servisi
Cankaya Alarko Kombi Servisi
Oran Alarko Kombi Servisi
Yıldız Alarko Kombi Servisi
Dikmen Alarko Kombi Servisi
Cukurambar Alarko Kombi Servisi
Balgat Alarko Kombi Servisi
Emek Alarko Kombi Servisi
Bahcelievler Alarko Kombi Servisi
Beştepe Alarko Kombi Servisi
Gazi Mahallesi Alarko Kombi Servisi
Dodurga Alarko Kombi Servisi
Gülveren Alarko Kombi Servisi
Kızılay Alarko Kombi Servisi
Sıhhıye Alarko Kombi Servisi
İskitler Alarko Kombi Servisi
Dışkapı Alarko Kombi Servisi
Hasköy Alarko Kombi Servisi
Siteler Alarko Kombi Servisi
Hüseyingazi Alarko Kombi Servisi