Batıkent Klima Servisi 250 01 04 | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Batıkent Klima Servisi 250 01 04

 

Batikent Klima Ariza Bakim Servisi 250 01 04

Batıkent Klima Servisi

Batıkent Klima Arıza Bakım Montaj Servisi Olarak Siz Batıkent Klima Kullanıcılarına Garantili Teknik Servis Hizmeti Sunmaktayız.

Ev ve işyerlerinizde kullanmakta oldugunuz klimalarınızın markası modeli ne olursa olsun sizlere tüm sorunlarınızda yardımcı oluyoruz.Klimalarınızın montajı,bakımı,arızası vs… sorunlarınız konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde çözüme kavusturulmaktadır.Klimalarınızda değişimi yapılan yedek parcalarınızın batikent klima servisimiz tarafından bir yıl süre ile garanti altına alınmakta olup arıza tekrarı halinde hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Yaz sezonu yada klimanızı soğutma amaçlı kullanacağınız için bu dönemi Soğutma Sezonu olarak adlandırabiliriz. Soğutma Sezonu bulunduğunuz bölgeye göre farklılık Akdeniz, Ege Bölgesi mevsim sıcaklıkları ve yaz sezonu Karadeniz, Marmara Bölgesi ile aynı olmamakta. Basit bir hesaplama ve örnek olarak farzedelim Soğutma Sezonu 125 gün ve günlük klimamızı 8 saat kullanacağız. Buna bağlı olarak hesaplama şu şekilde yapılır; 8 x 125= 1000 Saat Soğutma Sezonu Kullanımı Cihazınızın saatlik 500 Wh elektrik tükettiğini farz edelim 500 Watt saatte x 1000 saat soğutma = 500,000Wh Watt Saatte Soğutma Sezonu Elektrik Tüketimi. 500,000Wh / 1000= 500kWh Kilowatt Saat Soğutma Sezonu Elektrik Tüketimi elde etmiş olursunuz.

Bizlerinde gözlemlediği kadarıyla pıyasada genel olarak talep edilen bakım ücretleri 20 – 80 TL arası değişmekte. Hijyenik klima bakımlarının fiyatını belirleyen iki başlıca unsur, cihazın kapasitesi ve bakım işlemini hangi şekilde gerçekleştirildiği. Bakım yaptırmadan ve bakım fiyatını tercih için tek kriter olarak göz önünde bulundurmadan, hizmet veren firmanın size bakım işleminin hangi şekilde gerçekleştirdiğini ve aşamaları hakkında bilgi alınız. Teknik servisin evinize gelip sadece cihazın iç ünitesinin tozunu alarak ve klimanın filtresini yıkayarak yerine takıp sizden 10 TL bile talep etmesi durumunda bu fiyat dahi oldukça yüksek bir fiyat olaçaktır. Neden mi? Çünkü benzer bakımı siz kendinizde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler:Batikent klima,batikent klima servisi,batikent klima ariza bakim,batikent klima gaz dolumu