Sincan Klima Servisi 272 82 92 | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Sincan Klima Servisi 272 82 92

Sincan Klima Ariza Bakim Servisi

Sincan Klima Arıza Bakım Servisi olarak siz sincan klima kullanıcılarının klima ile ilgili her türlü sorunlarında çözüm için yanındayız.

Klima Ariza,Bakim,Montaj konularında konusunda uzman klima teknisyenlerimiz servis  telefonlarımıza bırakacağınız adresinize gelerek sorunlarınızı yerinde çözüme kavusturmaktadırlar.

Konuya şöyle girelim.Klima hava sirkülasyonu ile ısı transferi yaparak iklimlendirme yapan bir sistemdir. Havanın olduğu yerde malesef ki ,öncelikle tozlar yoğunlukla yer alır.Tabi toz gözle görüneni bu işin.Görünmeyen daha sıkıntı.

Klimalarımız da bulunan öncelikle kaba toz filitresi ve bazı extra filitreler vardır. Ama bunların hiç birisi kesin çözüm olamazlar.Dolayısı ile klimamız belirli bir süreden sonra toza boğulacaktır. İşte biz bu tozların temizlenmesi için yapılan işleme klima bakımı diyoruz. Tabiki durumun bu aşamaya gelmesinde kullanıcının da hatalı kullanımları veya üstüne düşeni yapmamak gibi yanlışları da var.Klimanız öyle yada böyle toz vs. dolayı kirlenecek ,ama bu süreci uzatmak ,hatta kendi sağlığımız için çok önemli bir konuyu atlamamalıyız. FİLİTRE TEMİZLİĞİ.
Siz filitrenizi ne kadar sık aralıkla temizlerseniz o kadar sağlıklı klima kullanırsınız.

Siz siz olun klimanıza bakım için servisi siz arayın ,servisten arıyoruz diyene kulak asmayın.Ha servisi bizzat tanıyorsunuzdur o başka.Onlarda zaten 20 TL ye bakım yapmazlar. Biz size buradan 20 tl lik bakımdan daha iyi bakım yapmayı anlatırız siz yaparsınız..