Batikent Kombi Servisi | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Batikent Kombi Servisi 250 01 04

Batikent kombi servisi

Göktuğ Kombi Klima Arıza,Bakım,Montaj Servisi olarak siz Batikent Kombi kullanıcılarına garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Batikent Kombi Servisi personelimiz konusunda uzman devamlı gelisen teknolije karsı seminerler alan uzman teknisyenlerden olusmaktadır.
Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz  kombi  bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Yaptıracağınız bakımların siz kullanıcıların yararına olduğu yılların vermiş olduğu tecrübe ile sabittir.Bakımsız kombiye   karsı bakımı düzenli yapılmakta olan kombi  arasında yakıt masrafları acısından büyük oranla fark olduğu görülmektedir.
Bakımlı cihazlarınızın performansı bakımsız cihazlara oranla %30 daha yüksek olmaktadır. Batikent özel Kombi Servisi teknisyenlerimiz bakım sırasında siz kombi  kullanıcılarını cihazlarınızdaki parcalar hakkında bilgilendirler.Değişimi veya tamiri yapılması gereken parcaların bilgisini sizlere sunmakla mükelleftirler.
Batikent bölgesinin hemen hemen her bölgesine Göktuğ Kombi  Servisi olarak servis hizmeti sunan firmamımz bünyesindeki teknisyenlerimiz servis telefonlarımızı arayarak randevu alan siz kullanıcıların vermiş oldugu randevu saatine bağlı kalarak sorunlarınızı aynı gün icerisinde çözüme kavuturmaktadırlar.
Bakım veya servis sırasında değişimi yapılan kombilerinizin    herhangi bir parcanın firmamız tarafından bir yıl süre ile garantisi bulunmakta olup değişimi yapılan parca ile alakalı arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden sorunlarınız en kısa sürede cözüme kavusturulmaktadır.

Kombilerinizde  Oluşabilecek Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler:

1-Kombilerinizin  Bağlı Olduğu Prize Elektirik Akımının Geldiğinden Emin Olunuz.
2-Kombilerinizin Su Basınc Göstergesinin Konumuna Bakınız.
3-Kombileriniz Gaz İle Calışan Bir Cihaz Olduğu İçin Gaz Olup Olmadığını Kontrol Ediniz 🙂
Bu adımları uyguladıktan sonra kombiniz  hala calısmıyor ise Batikent Göktuğ Kombi Servisimiz ile irtibata gecerek size en yakın teknisyenlerimizin yönlendirilmesini isteyiniz.