Subayevleri Kombi Servisi | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Subayevleri Kombi Servisi 385 91 76

Subayevleri kombi servisi

Göktuğ Kombi Arıza,Bakım,Montaj Servisi olarak siz   SubayevleriKombi kullanıcılarına garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Subayevleri Kombi  Servisi personelimiz konusunda uzman devamlı gelisen teknolije karsı seminerler alan uzman teknisyenlerden olusmaktadır.
Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz marka kombi  bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Yaptıracağınız bakımların siz kullanıcıların yararına olduğu yılların vermiş olduğu tecrübe ile sabittir.Bakımsız kombi   karsı bakımı düzenli yapılmakta olan kombi arasında yakıt masrafları acısından büyük oranla fark olduğu görülmektedir.
Bakımlı cihazlarınızın performansı bakımsız cihazlara oranla %30 daha yüksek olmaktadır.  Subayevleri özel Kombi Servisi teknisyenlerimiz bakım sırasında siz kombi kullanıcılarını cihazlarınızdaki parcalar hakkında bilgilendirler.Değişimi veya tamiri yapılması gereken parcaların bilgisini sizlere sunmakla mükelleftirler.
Subayevleri  bölgesinin hemen hemen her bölgesine Göktuğ Kombi Servisi olarak servis hizmeti sunan firmamımz bünyesindeki teknisyenlerimiz servis telefonlarımızı arayarak randevu alan siz kullanıcıların vermiş oldugu randevu saatine bağlı kalarak sorunlarınızı aynı gün icerisinde çözüme kavuturmaktadırlar.
Bakım veya servis sırasında değişimi yapılan kombilerinizin  herhangi bir parcanın firmamız tarafından bir yıl süre ile garantisi bulunmakta olup değişimi yapılan parca ile alakalı arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden sorunlarınız en kısa sürede cözüme kavusturulmaktadır.

Kombinizde  Oluşabilecek Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler:

1-Kombilerinizin    Bağlı Olduğu Prize Elektirik Akımının Geldiğinden Emin Olunuz.
2-Kombilerinizin Su Basınc Göstergesinin Konumuna Bakınız.
3-Kombileriniz Gaz İle Calışan Bir Cihaz Olduğu İçin Gaz Olup Olmadığını Kontrol Ediniz 🙂
Bu adımları uyguladıktan sonra kombi  hala calısmıyor ise  Subayevleri Göktuğ Kombi Servisimiz ile irtibata gecerek size en yakın teknisyenlerimizin yönlendirilmesini isteyiniz.