Ankara Baymak Kombi Servisi | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Ankara Baymak Kombi Servisi 272 82 92

Baymak Ankara Servisi

Ankara Baymak Kombi Klima Servisi

ANKARA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Hayatınızda yer eden kombilerimiz evlerimizde oldukça önemli yere sahiptir. Yemek yaparken, duş alırken sıcak su ihtiyacımızda evimizi ısıtmamızda gibi her konuda aslında yanımızda olan kombilerimiz evlerimizde olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır.

Kombi bakımları oluşan arızaları gidermek petekler içerisinde oluşan havayı almak aslında oldukça önemlidir. Doğru ısıtma yöntemi sağlamak; kalorifer tesislerini yapabilmek; oldukça önemli işlemlerdir.

Kombi kapaklarında oluşan sıkışma verimli çalışmama gibi nedenleri ortadan kaldırmaktayız. Düzenli bakım yapabilecek olan çalışanlarımız Ankara Baymak kombi servisi merdiven altı olan ürünleri asla kullanmayan müşterilerle iyi diyalog kurabilen belgeli çalışan başarılı kişiler olmaktadırlar.

Arıza tespit işlemlerinde oldukça seri çalışan; her mevkie ulaşacak kadar yaşam alanlarınızda bulunan her ürüne özenle davranan firmamız her an yanınızda olmaktadır.

AnkaraBaymak Klima Servisi

Kombi ve klima bakımları için baca çekişlerini kontrol edecek Ankara Baymak klima servisi mekanik aletleri bulabilen kendi adına düzeltmeleri yapabilecek olan firmamız kombilerde oluşan her arızayı anında bulmaktadırlar.

Cihazlarda oluşan basınç problemlerine ideal çözümler sunan, sadece kombilerde değil klimalarda bile farklılıkları oluşan sorunları anında yok eden firma olmaktayız.

Klimalarda kritik sorunlara ideal çözümler bulabilen; sürekli çalışma performansını etkileyen nedenleri anında bulacak kadar düzenli çalışmalar yapan firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

İçten problem çözebilecek kadar sistemli çalışan devrelere ve elektronik sorunları çözen firmamız her daim hizmetinizde olmaktadır.

Ankara Göktuğ Baymak Kombi Servisi 
Değerli Ankara Baymak Kombi Kullanıcıları;

Baymak kombiniz ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilmiş bir cihazdır.Siz Ankara Baymak kullanıcıları için kombilerinizi doğru ve verimli kullanabilmeniz amacı ile yıllara dayanan deneyimlerimizi paylaşalım istedik.Baymak kombinizi kullanırken makalemizde yer alan hususlara dikkat etmenizi önermekteyiz.

Baymak Kombinizi Montaj Etmeden Önce ;

Baymak kombinizin montajını konusunda uzman firmalara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Baymak kombinizin kullanımınıza uygun gaz memelerinin olduğunu lpg veya doğalgaz olduğuna emin olun.

Baymak kombiniz eğer bacalı ise baca çekişini mutlaka kontrol ettirin.

Mevcut tesisatınızdaki pisliklerden arındırılmış olmasına dikkat edin.

Baymak kombinize mutlaka kombi regülatörü dediğimiz voltaj düzenleyiciyi taktırın.

Baymak Kombinizi Çalıştırmadan Önce;

Elektrik bağlantısının olduğundan emin olun.

Kombinizin gaz vanasının açık olduğundan emin olun.

Kombinizin su basıncının 1.5 bar olduğundan emin olun.

Bu işlemlerin hepsini doğru bir şekilde yaptıysanız şayet cihaza dışarıdan müdahale etmeden servisimiz ile irtibata geçin.

Baymak kombiniz arızaya geçiyorsa;

Baymak cihazlarımızda bulunan reset düğmesine 3 saniye basılı tutun.

Bu işlemi 3 defa deneyin.Arıza durumunda cıkmaz ise servis numaralarımızdan bize ulasın.

Baymak Kombilerinizde Ekranda Çıkabilecek Arıza Kodları:

A01 : Ateşleme Arızası

Bu arıza kodumuzu ekranda gördüğünüzde bakmanız gereken ilk yer gaz vananızın kontrolü olmalıdır.Gaz vananız acık ise ocaktan evinize veya iş yerinize şebekeden gaz gelip gelmediğini kontrol ediniz.Eğer ocağınızda gaz var ise cihazın elektrik akımını kesip servisimizle irtibata geçiniz.

A03 : Emniyet Termostatı

Baymak kombilerimizde görülen bu hata kodu cihazın emniyet sistemlerinde hata olduğu bildirir.Baymak kombiniz kendini emniyete almış durumdadır.Kombinizi resetlemeniz durumunda bu arıza kodu hala gösteriyorsa servisimizle irtibata geçiniz.

E03 : Baca Sorunu

Baymak kombiniz bu arızayı göstermesi durumunda cihazınızın bacası ile ilgili bir problemi var demektir.Baca çekişi zayıf olabiliri,ters rüzgar almış olabilir veya cihazın baca emniyetinde sorun olabilir.Resetleme durumunda kombiniz düzelmedi ise servisimizle irtibata geçiniz.

E05 :Kalorifer Sensör Sorunu

Baymak kombilerimizde bulunan kalorifer sıcaklığını karta haber veren bu elaman bozulmuş olabilir.Kombimizi resetleme durumunda düzelmiyor ise servisimizle irtibata geçiniz.

E 06 : Sıcak Su Sensör Sorunu

Kombinizin sıcak su borusu üzerinde bulunan bu parçamız kullanım suyunuzun ısısını ölçerek karta haber vermektedir.Baymak kombinizi resetlemeniz durumunda sorun hala devam ediyorsa servisimizle irtibata geçiniz.

E 10 : Su Basınç Sorunu

Baymak kombilerinizin su barı 1,5 olmalıdır.1 barın altına düşmesi durumunda kombimiz kendini emniyete almaktadır.Su basıncını doldurma musluğumuzdan doldurarak 1,5 bara getirmeliyiz.Sorun hala devam ediyorsa servisimzile irtibata geciniz.

E 26 : Aşırı Isınma Sorunu

Kombinizde bu uyarıyı almanız durumunda cihazınızı kapatıp bekleyiniz.Cihazınız aşırı ısınmaya geçmiş ve kendini korumaya almış durumdadır.

Baymak Kombi Modelleri:

Baymak Energy Digit 24Fİ Hermetik Kombi

20,640 Isıtma gücü,donmaya karsı koruma,Çift eşanjörlü,dijital,otomatik ateşleme 4 yıldızlı bir kombiolmakla beraber ev tipi ısıtma cihazıdır.

baymak kombi servisi ankara

Sincan BaymakKombi Servisi

Etimesgut BaymakKombi Servisi

Eryaman BaymakKombi Servisi

BatıkentBaymakKombi Servisi

Ostim BaymakKombi Servisi

Yenimahalle BaymakKombi Servisi

Karsıyaka BaymakKombi Servisi

Sentepe BaymakKombi Servisi

Keçiören BaymakKombi Servisi

Etlik BaymakKombi Servisi

Aktepe BaymakKombi Servisi

Akdere BaymakKombi Servisi

Siteler BaymakKombi Servisi

Pursaklar BaymakKombi Servisi

Mamak BaymakKombi Servisi

Kayaş BaymakKombi Servisi

Cebeci BaymakKombi Servisi

Kuşcagız BaymakKombi Servisi

Natoyolu BaymakKombi Servisi

Çankaya BaymakKombi Servisi

Abidinpaşa BaymakKombi Servisi

Gülveren BaymakKombi Servisi

Oran BaymakKombi Servisi

Emek BaymakKombi Servisi

Bahcelievler BaymakKombi Servisi

Beştepe BaymakKombi Servisi

Gazi Mahallesi BaymakKombi Servisi

Balgat BaymakKombi Servisi

Cukurambar BaymakKombi Servisi

Dikmen BaymakKombi Servisi

Cayyolu BaymakKombi Servisi

Ümitköy BaymakKombi Servisi