Batıkent Baymak Kombi Klima Servisi 250 01 04 | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Batıkent Baymak Kombi Servisi 250 01 04

Batıkent Baymak Kombi Klima Servisi olarak ürünlerine sorunsuz kaliteli servis arayan siz değerli müşterilerimize zamanında ve aradığınız gün içerisinde en kaliteli ve güleryüzlü hizmeti vermeyi benimsemekteyiz.

Tozlanma,yıpranma vb. durumlar dolayısıyla cihaz içi arızalar meydana gelebiliyor.Batıkent Kombi Klima Servisi olarak Kombi ve Klima kullanıcılarına periyodik bakımlarını aksatmamalarını öneriyoruz.

Arıza için çağıracağınız servisin işini bilen,eğitimli teknikerler olduğundan emin olunuz. Batıkent Baymak Kombi Klima Servisi olarak siz saygı değer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknikerlerini sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, cihazlara olan hakimiyetleri üst seviyede olan insanlardan oluşturmaktadır.

En Kaliteli Hizmeti Adresinizde İstiyorsanız Hemen arayınız….

 

Baymak Hermetik kombiler, baca uygulaması açısından son derece esnektirler. bu nedenle bina içinde montaj yeri seçenekleri fazladır. Bununla birlikte yerel yönetmeliklerle oluşturulan bazı kurallar mevcuttur.

Baymak Kombiler, binaların merdiven boşlukları ve genel kullanımına açık koridorlarına, baca duvarları üzerine, apartman aydınlıklarına, açık balkonlara, yatak odalarına ve patlayıcı veya kolayca alev alabilen maddelerin depolandığı yerlere bağlanmamalıdır. Fakat koruyucu kabin içerisinde olmak kaydı ile açık alanlara da konulabilirler.
Ayrıca, 50 kW üzeri kapasitelerdeki yakma havasını dış ortamdan alan yoğuşmalı cihazlar, sadece cihaz odası olarak kullanılan müstakil bir mahale tesis edilmeli ve mahal dışına da elektrik şalteri konulmalıdır.
Yakma havasını dış ortamdan alan yoğuşmalı cihazların monte edildikleri mahalde, dış atmosfere açılan en az 150 cm2 serbest en kesit alanlı bir menfez olmalıdır.
Baymak Kombi cihazınınbulunduğu mahalde taze hava girişi ve ortam havasının tahliyesi sağlayacak bir açıklık mutlaka bulunmalı ve bu menfez kesinlikle kapatılmamalıdır.

Baymak bacalı cihazlarınızın yılda bir defa baca kontrollerinizi yaptırmanız gerekmektedir.Baca cekişinin  zayıf olan veya cekimi olmayan kombiler sağlığınız acısından büyük tehlike arz etmektedir.

Bacalı kombilerin baca kısmında bulunan baca emniyeti dediğimiz sensör  baca çekişinin zayıf kaldığı veya çekmediği durumlarda devreye girerek gaz verimini keser.Böylelikle cihaz yanma olayını gerceklestiremez.Baca cekiş problemlerinin baslıca göstergelerisıcak su kullanımı sırasında sıcak suyun ısınıp soguması olayıdır.Kombilerimiz sıcak verimi sırasında yüksek aleve gecerek yanma olusturur.Yüksek alev yanma sırasında modulasyon en yüksek seviyede olduğu için baca cekişi tam olmadığı zaman esanjör kenarlarından atık gazı içeri vermektedir.Bu olay sırasında baca emniyet sistemimiz bacanın aşırı ısınmasını hissederek devreye girmemesi durumunda siz kombi kullanıcıları için tehlike arz etmektedir.Baca emniyeti,nin öneminin ana baslıkları ile anlatmaya calıştık….

Siz Baymak Kombi Kullanıcılarının kombi arıza bakımlarınızı yaptırırken işin uzmanı firmalar ile calısmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.

Batıkent Baymak Kombi Kullanıcıları için konusunda uzman teknisyen arkadaslarımız ile Ankara genelinde hizmetinizdeyiz.

 

Anahtar Kelimeler:batıkent baymak,batıkent baymak kombi servisi,batıkent baymak klima servisi