Sincan Baymak Kombi Klima Servisi 272 82 92 | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Sincan Baymak Kombi Servisi 272 82 92

Sincan Baymak Teknik Servis

Sincan‘in tüm bölgelerine verdigimiz teknik hizmet ile Baymak markali kombileriniz ile yasadiginiz her türlü sorun ile biz ilgileniyoruz.

Tecrübeli teknisyenlerimiz, garantili teknik servisimiz ve %100 müsteri memnuniyeti ilkemiz ile 7/24 sizlerin hizmetindeyiz.

Piyasanin cok altinda fiyatlarimiz ve güler yüzlü hizmet anlayisimiz sizlerin daimi rahatligi icin…

Ankara’nin her yerine 7/24 teknik destek için

(312) 272 82 92

Anahtar Kelimeler:sincan baymak,sincan baymak kombi,sincan baymak kombi servisi,sincan baymak ariza,sincan baymak servisleri,

Baymak Kombilerde su seviyesini cihazda ve tesisatta dolaşan suyun basıncı olarak ifade edebiliriz. Cihaz üzerinde bulunan manometre üzerinden basınç okunabilir. Kombi cihazların bazılarında analog, bazılarında ise dijital manometre bulunur. Baymak kombi cihazlarda analog manometre bulunmaktadır ve bu özellik basıncı kolaylıkla gözlem şansı tanımaktadır.

Analog manometre olmayan cihazlarda cihaz menüsü içinden basınç seçilerek anlık basınç görülebilir. Basınç, soğuk tesisatta minimum 1 bar olmalıdır. İdeal basınç 1-1,5 bar aralığında olmalıdır.
Baymak Kombi çalıştığında ısındıkça basınç artacaktır. Su hacmi fazla olan tesisatlara sahip olan geniş dairelerde basıncı fazla yükseltmemekte fayda vardır çünkü basınç yükseldikçe kullanılabilir genleşme tankı hacmi küçülecektir.
Kombilerde maksimum çalışma basıncı 3 bar’dır ve su basıncı 3 bar’ın üzerine çıktığında cihazın emniyet ventili açarak fazla suyu tahliye eder.
Basınç sabit kalmıyorsa genleşme tankı ya da tesisatta kaçak olabilir. Bu durumda yetkili bayi veya servis aranmalıdır. Genelde kaçaklar sanıldığı gibi kombiden değil, tesisattan kaynaklanır.
Montajdan sonra başlangıçta haftada bir, daha sonra ayda bir bu basınç kontrolü yapılabilir. Basınç azaldığında, kombinin altında bulunan vana yardımı ile su tamamlanabilir.
Baymak cihazlarda ayrıca minimum basınç emniyeti bulunmaktadır. Basınç 0,5 bar altına düştüğünde cihaz arızaya geçecek ve ilgili arıza kodunu ekranda gösterecektir.
Her kombide düşük basınç uyarısı bulunmayabilir. Bu durumda, belirli periyotlarda basınç kontrolü mutlaka yapılmalıdır.
Basınç azaldığında kombinin altında bulunan doldurma musluğu ile su basılabilir. Su basılırken cihazın mutlaka bekleme modunda ve soğuk olduğundan emin olunmalıdır.
Sincan Baymak Kombi Servisi,Sincana Baymak Servisi,Sincan Baymak Kombi Bakim Servisi,Sincan Baymak Kombi Ariza Servisi,Sincan Baymak Servisleri,Sincan Baymak Kombi Servisleri,Sincan Baymak Kombi Servis Telefonlari