Çayyolu Demirdöküm Klima Servisi | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Çayyolu Demirdöküm Klima Servisi 272 82 92

Cayyolu Demirdokum Klima Servisi

Göktuğ  Demirdöküm Klima Arıza,Bakım,Montaj Servisi olarak siz Çayyolu Klima kullanıcılarına garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Çayyolu Klima Servisi personelimiz konusunda uzman devamlı gelisen teknolije karsı seminerler alan uzman teknisyenlerden olusmaktadır.
Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz  demirdöküm marka ve klimalarınızın bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Yaptıracağınız bakımların siz kullanıcıların yararına olduğu yılların vermiş olduğu tecrübe ile sabittir.Bakımsız ve klimalara karsı bakımı düzenli yapılmakta olan klimaların arasında yakıt masrafları acısından büyük fark olduğu görülmektedir.
Bakımlı cihazlarınızın performansı bakımsız cihazlara Çayyolu la %30 daha yüksek olmaktadır. Çayyolu özel Klima Servisi teknisyenlerimiz bakım sırasında siz  klima kullanıcılarını cihazlarınızdaki parcalar hakkında bilgilendirler.Değişimi veya tamiri yapılması gereken parcaların bilgisini sizlere sunmakla mükelleftirler.
bölgesinin hemen hemen her bölgesine Göktuğ Klima Servisi olarak servis hizmeti sunan firmamımz bünyesindeki teknisyenlerimiz servis telefonlarımızı arayarak randevu alan siz kullanıcıların vermiş oldugu randevu saatine bağlı kalarak sorunlarınızı aynı gün icerisinde çözüme kavuturmaktadırlar.
Bakım veya servis sırasında değişimi yapılan klimalarınızdaki herhangi bir parcanın firmamız tarafından bir yıl süre ile garantisi bulunmakta olup değişimi yapılan parca ile alakalı arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden sorunlarınız en kısa sürede cözüme kavusturulmaktadır.

Klimalarınızda Oluşabilecek Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler:

1-Klimanızın Bağlı Olduğu Prize Elektirik Akımının Geldiğinden Emin Olunuz.
2- Su Basınc Göstergesinin Konumuna Bakınız.
3- Gaz İle Calışan Bir Cihaz Olduğu İçin Gaz Olup Olmadığını Kontrol Ediniz 🙂
Bu adımları uyguladıktan sonra veya klimalarınız hala calısmıyor ise Çayyolu Göktuğ Klima Servisimiz ile irtibata gecerek size en yakın teknisyenlerimizin yönlendirilmesini isteyiniz.