Dikmen Ferroli Klima Servisi | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Dikmen Ferroli Klima Servisi 272 82 92

Dikmen Ferroli Klima  Servisi

Göktuğ Ferroli Klima Arıza,Bakım,Montaj Servisi olarak siz Dikmen Klima kullanıcılarına garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Dikmen Ferroli Klima Servisi personelimiz konusunda uzman devamlı gelisen teknolije karsı seminerler alan uzman teknisyenlerden olusmaktadır.
Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz Ferroli marka Klimaların    bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Yaptıracağınız bakımların siz kullanıcıların yararına olduğu yılların vermiş olduğu tecrübeye sabittir.Bakımsız Klimalara   karsı bakımı düzenli yapılmakta olan Ferroli Klima arasında yakıt masrafları acısından büyük oranla fark olduğu görülmektedir.

Bakımlı cihazlarınızın performansı bakımsız cihazlara oranla %30 daha yüksek olmaktadır. Dikmen özel Klima Servisi teknisyenlerimiz bakım sırasında siz Klima kullanıcılarını cihazlarınızdaki parcalar hakkında bilgilendirler.Değişimi veya tamiri yapılması gereken parcaların bilgisini sizlere sunmakla mükelleftirler.
Dikmen bölgesinin hemen hemen her bölgesine Göktuğ Klima Servisi olarak servis hizmeti sunan firmamızın bünyesindeki teknisyenlerimiz servis telefonlarımızı arayarak randevu alan siz kullanıcıların vermiş oldugu randevu saatine bağlı kalarak sorunlarınızı aynı gün icerisinde çözüme kavuşturmaktadırlar.
Bakım veya servis sırasında değişimi yapılan Klima ların  herhangi bir parcasının firmamız tarafından bir yıl süre ile garantisi bulunmakta olup değişimi yapılan parca ile alakalı arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden sorunlarınız en kısa süre icinde cözüme kavusturulmaktadır.

Klimalarınızın  Oluşabilecek Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler:

1-Klimalarınızın  Bağlı Olduğu Prize Elektirik Akımının Geldiğinden Emin Olunuz.
2- Su Basınc Göstergesinin Konumuna Bakınız.
3- Gaz İle Calışan Bir Cihaz Olduğu İçin Gaz Olup Olmadığını Kontrol Ediniz 🙂
Bu adımları uyguladıktan sonra Klimanız  hala calısmıyor ise Dikmen Göktuğ Klima Servisimiz ile irtibata gecerek size en yakın teknisyenlerimizin yönlendirilmesini isteyiniz.