Yenimahalle Ferroli Klima Servisi | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Yenimahalle Ferroli Klima Servisi 344 00 99

Yenimahalle Ferroli Klima Servisi

yenimahalle-klima-ariza

Göktuğ Ferroli Klima Arıza,Bakım,Montaj Servisi olarak siz Yenimahalle Klima kullanıcılarına garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Yenimahalle Ferroli Klima Servisi personelimiz konusunda uzman devamlı gelisen teknolije karsı seminerler alan uzman teknisyenlerden olusmaktadır.
Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz Ferroli marka Klima lerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Yaptıracağınız bakımların siz kullanıcıların yararına olduğu yılların vermiş olduğu tecrübeye sabittir.Bakımsız Klima ye karsı bakımı düzenli yapılmakta olan Ferroli Klima arasında yakıt masrafları acısından büyük oranla fark olduğu görülmektedir.
Bakımlı cihazlarınızın performansı bakımsız cihazlara oranla %30 daha yüksek olmaktadır. Yenimahalle özel Klima Servisi teknisyenlerimiz bakım sırasında siz Klima kullanıcılarını cihazlarınızdaki parcalar hakkında bilgilendirler.Değişimi veya tamiri yapılması gereken parcaların bilgisini sizlere sunmakla mükelleftirler.
Yenimahalle bölgesinin hemen hemen her bölgesine Göktuğ Klima Servisi olarak servis hizmeti sunan firmamızın bünyesindeki teknisyenlerimiz servis telefonlarımızı arayarak randevu alan siz kullanıcıların vermiş oldugu randevu saatine bağlı kalarak sorunlarınızı aynı gün icerisinde çözüme kavuşturmaktadırlar.
Bakım veya servis sırasında değişimi yapılan Klima lerin herhangi bir parcasının firmamız tarafından bir yıl süre ile garantisi bulunmakta olup değişimi yapılan parca ile alakalı arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden sorunlarınız en kısa süre icinde cözüme kavusturulmaktadır.

Klima lerinizde Oluşabilecek Arıza Durumlarında Yapılması Gerekenler:

1-Klima leriniz Bağlı Olduğu Prize Elektirik Akımının Geldiğinden Emin Olunuz.
2- Su Basınc Göstergesinin Konumuna Bakınız.
3- Gaz İle Calışan Bir Cihaz Olduğu İçin Gaz Olup Olmadığını Kontrol Ediniz 🙂
Bu adımları uyguladıktan sonra Klima niz hala calısmıyor ise Yenimahalle Göktuğ Klima Servisimiz ile irtibata gecerek size en yakın teknisyenlerimizin yönlendirilmesini isteyiniz.