Ankara Kombi Servisi 272 82 92 | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Kombi Servis

Ankara Kombi Servisi . Evlerimizin en önemli parçalarından biri olan kombilerimiz düzenli bakım yapılmadığı taktirde bütün makineler gibi bazı sorunlar çıkarmakta. Düzenli bakımı yapılmayan makinelerde oluşan gevşeme, parçaların işlevselliğini yitirmesi gibi durumlarda kombi servis hizmetlerine başvurulmalıdır.

Kombi servis hizmetleri veren firmalar için de Ankara’nın en büyük firması olan Göktuğ kombi klima servisi Ankara’da ki tüm kombi ve klimaların teknik destek ve servis hizmetlerini en hızlı ve garantili bir şekilde hallederek Komb Servisi adını yapılacak tüm görevlerini yerine getirerek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

Ankara Kombi Servisi olarak siz kombi klima kullanıcıların Ankara merkez ilçelerine fiyat farkı olmaksızın 7/24 teknik servis arıza bakım hizmetleri vermekteyiz.Yapılan işlemlerimiz değişimi yapılan yedek parcalarınız firmamız tarfaından bir yıl süre ile garantili olup arıza tekrarı halinde hiçbir ücret talep edilmeden siz kombi klima kullanıcılarına hizmet sunmaktayız.

Ankara Yenimahalle merkezimiz olmak üzere her gecen gün sizlere daha yakın olabilmek adına subelerimizi ve is ortaklarımızın sayısını artırmaktayız.

Kombilerinizin gerek bakımlarını gerekse arızalarını bilincsiz kimselerin ellerine bırakmamanızı önemle tavsiye etmekteyiz.Özellikle kış aylarında fazlalasan sezon fırsatcıları olarak nitelendirdiğimiz kombi bakımı yapmak isteyen kimselere karsı duyarlı olmanızı tecrübelerimize dayanarak öneriyoruz.Bu sahıslar gerek kombiniz için gerekse can güvenliğiniz için tehlikeler olusturmaktadır.Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombileriniz fabrika cıkıs ayarlarına göre gayet sağlıklı olmaktadır.Ancak bilinçsiz kimselerin ellerinde cok tehlikeli olmaktadır.

 

Ankara Kombi Servisi