Etimesgut Vaillant Servisi | Ankara Kombi ve Klima Servisi

➋➐➋➑➋➒➋

Etimesgut Vaillant Kombi Servisi 272 82 92

etiemsgut vaillant kombi servisi
Etimesgut Vaillant Kombi Servisi olarak vaillant marka kombilerinizin her türlü sorunu ile biz ilgileniyoruz.
Etimesgut bölgesi basta olmak üzere Ankara ilinin tüm merkez ilçelerine kombi arıza bakım servis hizmeti sunmaktayız.
Göktuğ Vaillant Kombi Servisi bünyesindeki vaillant teknisyenleri gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek adına devamlı olarak seminerleri takip etmektedir.
Siz vaillant kombi kullanıcılarının simdiye kadar bizlere verdikleri destek ve güvenden ötürü tesekkürü bir borc bilmekteyiz

 

 

Atmotec-Turbotec

F0/F71 Arıza Kodu : Atmotec Kombinin Kaloriferlere Yolladığı Suyu Ölçme Görevinde Olan Sensöründe Arıza Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Sensörde Sorun Var, Bağlantılarında Problem Var Ya Da Kablosu Kopuk Duruma Diyebiliriz. Vaillant Servisi Aramalısınız.

F1 Arıza Kodu : Atmotec Kombinin Kalorifer Tesisatına Giden Dönüş Suyunu Ölçme Görevinde Olan Sensöründe Sorun, Bağlantılarında Hata Ya Da Kablosunda Problem Olduğunu Belirten Arıza Kodudur. Bu Durumda Vaillant Etimesgut Servisi’ni Aramalısınız.

F5 Arıza Kodu : Özellikle De Bacalı Kombi Çeşitlerinde Kötü Gaz Sisteminin İçinde Bulunan Gazın Doğru Şekilde Dış Atmosfere Atılmasının Kontrolünü Yapan Ptc De Sorun Olduğunu Ya Da Bağlantısında Aksamalar Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Vaillant Etimesgut Kombi Servisi İle İletişime Geçiniz.

F6 Arıza Kodu : Yalnızca Baca Tip Kombilerde Hava Sisteminin İçinde Bulunan Temiz Havanın İçeriye Doğru Ulaşıp Ulaşmadığını Kontrol Etme Görevinde Olan Ptc Sinde Arıza Olduğunu Ya Da Bağlantılarında Sorun Meydana Geldiğini Belirten Hata Kodudur. Sorunun Çözümü İçin (312) 272 82 92 Numaralı Vaillant Etimesgut Servisi İle Görüşmelisiniz.

F10 Arıza Kodu : Atmotec Kombinin Petek Tesisatına Aktardığı Suyu Ölçme Görevinde Olan Sensöründe Sorun Olduğunu Veya Kablolarının Kısa Devre Yaptığını Bildiren Hata Kodudur. Kesin Teşhis Ve Çözüm İçin Vaillant Servisi’nden Yardım Almalısınız.